28 Ocak 2015

Hepsiburada.com Ürünüm Kargoda Kayboldu.

Ürünümü Yurtiçi Kargo'yla gönderdiler fakat ürünü ben teslim almamış olmama rağmen bana teslim edildiği gözüktü. Hepsiburada.com'a yazdım bunu fakat 20 gündür konuyu araştırdıklarını söylüyorlar. Sanki cinayet dosyası. Lakin bugün kargo yetkilisi beni arayıp kargoyu komşuların almış olabileceğini söyledi. Bizzat bana teslim edilmesi gereken ve bana teslim edildi gözüken kargomu komşular almış olabilirmiş ki ben o gün hiç dışarı çıkmamıştım. Yani tüm bunlar yaşandı fakat benim ürünüm hala ortada yok. Ve Hepsiburada.com yetkilileri buna bir çözüm üretemediler 20 gündür. Müşteri hizmetleri ile olan yazışmamın bir kısmı ektedir.

Firat 84 Okunma

Cevaplar

  • Firat 31 Ocak 2015

    Aldığım ürünün kargoda kaybolduğu belirtilmiş ve 5 taksitle aldığım ürünün parası 5 taksitle iade edilecektir. Yani benim param işletilecek.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ocak 2015

    Sayın Fırat K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan GBK-592-49112 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön