Hepsiburada.com Ürünüm Halen Kargolanmamış.

Bülent S. |

80490078 siparişimdeki larry adlı kuş yemini ayın 09.11.2014 tarihinde verdim. Tedarikçi firma gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilen ürünler aynı gün içerisinde kargolanır ifadesini kullanmış. Fakat halen ürünüm piyasada yok. Hepsiburada.com müşteri temsilcileri dalga geçer gibi ürününüzü iptal edelim veya hediye çeki verelim diyerek tedarikçi firmayı savunuyorlar. Ve halen reklamlarını yaparak satış yapmaya çalışıyorlar. Ama ürün yok anlaşmalarımı çalışıyorlar diye aklıma soru işaretleri geliyor. Hepsiburada.com demeyin Hepsiburadayok.com diye isimlerini değiştirsinler bence.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent S.
  17 Kasım
  21:56

  Malesef hepsi buradaya güvenim kalmadı gerekli kanuni işlemi de yapacağım şimdi sıra tüketici haklarına şikayetçi olacağım

 • 17 Kasım
  12:12

  Sayın Bülent S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RAI-211-72527 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri