19 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürünüm Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Hepsiburada.com adlı siteden 12/03/2013 tarihinde 75626885 sipariş numaralı ürünlerimden olan çift kişilik nikelajlı karyola, üretici firma tarafından bana ulaştırılacaktı. Fakat hala ürün elime ulaşmadı. Hepsiburada.com ile görüşmelerimde üretici firma ile irtibata geçirilip gereken bilginin tarafıma ulaştırılacağı bilgisini alıyorum. fakat hiçbir şekilde bilgilendirilmiyorum.

Hepsiburada.com sitesinin sipariş takibi bölümünden 04/04/2013 tarihinde yurtiçi kargo hakkari şubesine teslimat yapıldığı bilgisini gördüm. Hemen hepsiburada.com u aradım. Bana yeni bir takip numarası gönderileceğini, ürünümün en kısa sürede elime ulaştırılacağını söylediler. Bugün tarih 17/04/2013 ve ürünüm yok.

Erkan 19 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 20 Nisan 2013

    bu konuyla alakalı HEPSİBURADA.COM ile görüşmelerim doğrultusunda yukarıda yazılı ifadelerin benzer hallerini defalarca anlattılar. Fakat hala bu konuyla alakalı ne bir bilgi sahibi olabildim ne de sorunum çözüme kavuştu. Mağdur durumdayım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Erkan B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön