16 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürünüm Gönderilmiyor!

Philips LCD Monitör siparişi verdim. (08.04.2013) Ürünüm bana hiç ulaşmadan kargo firması tarafından hasar gördüğü gerekçesiyle bana teslim edilmedi. 1 haftadır ürünün gelmesini bekliyorum. Hasar kargoda ya da HepsiBurada'da paketlenme işlemi sırasında olmuş. Yani benden yana bir sorun olmadığı açık. Fakat ben kargo firması ile HepsiBurada arasındaki anlaşmazlığın çözülmesini beklemek zorundaymışım. Lütfen aranızdaki anlaşmazlığı çözmek için ayrıca uğraşın ve benim ürünümü gönderin.

Ömer 49 Okunma

Cevaplar

  • Ömer20 Nisan 2013

    Kesin emin oldum ki, HepsiBurada Müşteri hizmetleri mesajlarına okumadan standart cevaplar veriyor. Aynı sorun için sorunla alakasız 3 farklı şablon mesaj göndermiş. 1- Site üzerinden benim sayfam bölümüne girdiğinizde arıza-iade-değişim formu bulunmaktadır. Bildirim formunu doldurmanızı rica ederiz bu sayede size bir kargo kodu gönderimi sağlanacaktır ve o kargo kodu ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderim sağlayacaksınız bu sayede işlemleriniz başlatılacaktır. --> Ürün bana gelmedi ki, nasıl size göndereyim. Hem iade etmek de istemiyorum. Göndermediğiniz ürünü göndermenizi istiyorum. 2- Kargodaki ürün hasarlı olduğu için işlem sağlanmamıştır.Konu hakkında kargo firmasına ve ilgili birime bilgi verilmiş olup ürün için iade işlemi sağlanacaktır. --> Sanki yurtdışında firmaya dilekçe ile başvuruyorsunuz. Kargo firması dediğiniz DMarket içerisinde bulunan kargo şubesi. Zahmet edip görüşmeye tenezzül etseydiniz kargo şubesindeki bayan "biz gerekli herşeyi teslim ettik, HepsiBurada ilgilenmiyor" demezdi. Ayrıca tekrar ediyorum. Ürün iade işlemi falan yok ortada. Böyle bir talebim de yok. Talep etseydim onu da beceremezdiniz. 3- Aciliyetiniz ilgili departmanlara iletilmiştir, kargonuz tarafımıza çekilecektir. --> Yahu hangi kargo tarafınıza çekilecek. Kargo falan yok, hasar görmüş. Size de parasını verecek kargo firması. Her mesajda ayrı bir salağa yatıp bizi de salak yerine koymayın artık.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Ömer Faruk K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön