Hepsiburada.com Ürünüm Aynı Gün Kargolanması Gerekirken Bilerek 3 Gündür Kargolanmıyor.

Fevzi Kaan C. |

4.8.2015 saat 22.06'da ekran kartı siparişi verdim. "2 saat içinde sipariş verirseniz yarın kargolanacaktır" diye ibare bulunmasına rağmen ürünüm 3 gündür kargolanmıyor. Müşteri hizmetleri bana bankanın parayı kendilerine aktardığını ama finans departmanlarının incelediğini söyledi. Neyini inceliyorlar merak ediyorum. 3 yıldır kullandığım kart. 3d security ile ödeme yapmışım. Banka onay vermiş anında parayı Hepsiburada ya aktarmış. 200 TL indirim çekimi kullanmıştım. Onu kullandırmamak için böyle yapıyorlar. Sırf çeki kullanmayayım diye ürünümü iptal edip çeki de iptal edecekler. Dava edeceğim sizi.3 gündür bilgisayarımı kullanamıyorum. Mağdurum.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  17:24

  Sayın Fevzi Kaan C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XRD-171-76922 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri