23 Temmuz 2015

Hepsiburada.com Ürünü Zorla Almaya Çalışıyorum.

Siparişimin adresini telefon edip değiştirmeme rağmen belirttiğim adrese yönlendirmediler. Kargo takibinden satıcıya geri gönderildiği bilgisini aldım. Ürünün iade işlemlerini başlatıp paramı hesabıma geri yatıracakları bilgisini verdiler. Ben para iadesi değil ürünü istediğimi yazmama rağmen 3 gündür cevap alamadım. Para iadesinde banka belirli bir miktarını keseceği için mağdur olacağım. Sonuç olarak ürünü zorla almaya çalışıyorum ama ilgilenen yok.

Yalçın 405 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın24 Temmuz 2015

    Arkadaşlar ilgilenmiş gibi yaptılar ama sorun çözülmedi. Problem çözülmediğine göre ve ürünü tekrar adresime göndermek basit bir olayken ve banka paramı kredi kartına eksik olarak iade edeceğinden dolayı beceriksizliğiniz için teşekkür etmemi beklemiyorsunuzdur sanırım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Sayın Yalçın Z. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VFG-416-31245 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön