Hepsiburada.com Ürünü Yanlış Gönderdi Şimdi de Geri Almıyor!

Ataberk G. |

29.07.2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş verdim. Siparişini verdiğim ürünler arasında bir kulaklık vardı. Siparişim eve ulaştığında bana gönderilen ürünün istediğim kulaklık yerine bir klavye olduğunu gördüm. Aynı gün müşteri hizmetlerini aradım ve bana geri iade için kod verildi ve Yurtiçi Kargo'ya gitmem söylendi. Yurtiçi Kargo'nun şubesinin nerede olduğunu bilmediğim için götüremeyeceğimi başka bir kargo firmasına verebileceğimi söyledim fakat mümkün olmadığı söylendi. Daha sonra birkaç kez daha aradım fakat her seferinde aynı şey oldu. Bugün tekrar aradım ve yine iade talebi oluşturdum fakat bana en son gönderilen kodun 7 iş günü içerisinde kullanılmadığı için bana yeni kod gönderilemeyeceğine dair bir e-mail aldım. Ürünüm farklı gönderildi ve arada ciddi bir fiyat farkı var lütfen yardım edin.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  13:26

  Sayın Ataberk G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JWD-489-56424 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri