Hepsiburada.com Ürünü Yanlış Gönderdi!

Sami A. |

Hepsiburada.com'dan aldığım "Asedia" İstanbul Makyaj Masası "Dresuar" isimli ürün koyu ceviz yazmasına rağmen beyaz renk geldi. Değişim yapılmasını talep ettim ve bana Yurtiçi Kargo'ya verebileceğim bir kod gönderdiler. Kargo firmasına gittiğimde verdikleri kod çalışmadı. Müşteri hizmetlerini arayarak Yurtiçi Kargo görevlisi ile görüştürmem sonucunda, Hepsiburada.com tarafından Yurtiçi Kargo'ya mail yoluyla bir kod gönderileceğini belirttiler ve bu kod ile kargo işlemi gerçekleştirilecek bilgisini verdiler, ancak ortada ne mail var ne de kod var. Ürün kargo firmasında öylece kaldı gönderemiyorum, hiçbir sonuç alamıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami A.
  28 Eylül
  13:01

  Sürekli otomatik cevaplar veriliyor, günlerdir çözüm yok, yanlış ürün gönderilip geri alınmıyor ve paramın üstüne yatılıyor, resmen dolandırıcılık bu.

 • 28 Eylül
  09:47

  Sayın Sami A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FXL-573-81629 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri