Hepsiburada.com Ürünü Yanlış Adrese Gönderdi!

Deniz A. |

Hepsiburada. com ' dan almış olduğum ürünün kargoya verilmeden değiştirmek için mesaj attım , değiştirdik dediler baktım değiştirilmemiş tekrar mail attım yine aynı cevap geldi ( standart cevap ) sonra kargoya çıkıtğını bugün gördüm bırakın eski adresi , Fenerbahçe - İstanbul' a yollamışlar , sonra müşteri hizmetlerini aradım (A** hanım açtı telefonu) sanki ben mail atmamış gibi suçlu ben oldum, müşteri memnuniyeti sıfır resmen , eski adres etiler, şu anda kargoda giden yer fenerbahçe, ben üsküdar da oturuyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz A.
  06 Nisan
  13:36

  Hepsiburada. dan almış olduğum ürünün kargoya verilmeden değiştirmek için mesaj attım , değiştirdik dediler baktım değiştirilmemiş tekrar mail attım yine aynı cevap geldi ( standart cevap ) sonra kargoya çıkıtğını bugün gördüm bırakın eski adresi , Fenerbahçe - İstanbul' a yollamışlar , sonra müşteri hizmetlerini aradım (A** hanım açtı telefonu) sanki ben mail atmamış gibi suçlu ben oldum, sonra yine değiştirdik diye aradılar ama kargom ne alakaysa fenerbahçeye gitti sonra benı aradılar yenı adres için çengelkoy diye soledim , oraya yonelmek için tekrar merkezlerine gitti sonra çengelkoy yurt içiye geldi orda ne olduysa tekrar ulaşım yerlerini kendilerine göre değiştirip etiler yapmışlar

 • Deniz A.
  04 Nisan
  17:52

  öncelikle mail adresime sizin tarafınızdan herhangi bir mail gelmedi ,bunun yanında kargo süreçleri 1 günde tamamlandığı için hızlı olmanızı istiyorum .

 • 04 Nisan
  17:37

  Sayın Deniz A,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx