13 Şubat 2016

Hepsiburada.com Ürünü Teslim Etmiyor!

Kargo firması evime gelmeden evde yoktunuz diye kargo teslimi yapmıyor. Kargo teslimatına Yurtiçi Kargo kullanılmamalı. Başka kargo seçimi de yapılamadığı için müşteriyi mecbur bırakıyorsunuz. Kargo firması ile görüşülerek ürünümün acil teslimini rica ediyorum.

Ali 41 Okunma

Cevaplar

 • Ali 16 Şubat 2016

  Kargo firması tekrar yönlendirildi. Fakat yetiştiremedikleri için yine teslim edemediler. Sonunda şubeden teslim aldık. Sipariş geçerken lütfen kargo firmasını seçebilmemizi sağlayın.

 • Ali 13 Şubat 2016

  Şubeyi aradığımda artık telefonlarıma cevap verilmiyor. Farklı bir telefon numarası ile aradığımda telefona cevap veriyorlar. Sayın Yurt İçi Kargo yetkilileri. Hizmet kaliteniz bu kadar mı? Yada bir hizmet kaliteniz var mı? Şube çalışanları rakip firma adına mı çalışıyor? Söz geçirilemiyor mu?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2016

  Sayın Ali Fuat E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DCS-602-99870 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Ali 13 Şubat 2016

  Kargo şubesinden Ahmet Karakurt ile görüştüm. Arkadaşlarının adrese gittiğini ve bizi bulamadıklarını iletiyorlar. Fakat adresimize gelen kimse yok. Firma bu konuda yalan söylüyor. Kamera kayıtları ile gelmediklerini ispatlayabilirim. Saat 09:50 civarında Yurtiçi Kargo görüşmemin de incelenmesini talep ediyorum. İspatlayabilirsen ispatla şeklinde de bildirimde bulunuyorlar. Kargonun tekrar gönderilmeyeceğini de ilettiler. Firmaların bu gidişatını dur denilmeli.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön