Hepsiburada.com Ürünü Sattıktan Sonra Hizmet Yok!

Ongun S. |

30 Mayıs'ta satın aldığım ürünün kargosu hala gelmedi ve beni ortada bıraktılar. Bir an önce yardımlarını bekliyorum ve şikayetçiyim.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  08:59

  Sayın Ongun S

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Ongun S.
  03 Temmuz
  08:00

  Satın aldığım ürün görsellerinde ki ile kesinlikle uyuşmuyor ve yanıltıcı. Satın aldığım yer ile görüştüğümde ise, hemen paranızı geri iade edelim demekle yetiniyorlar. Görsellere göre satın alıyoruz daha dikkatli ve kibar olmalılar.

 • Ongun S.
  03 Temmuz
  07:58

  30 Mayıs tarihinde sipariş verdiğim ürün henüz elime ulaşmadı ve ardından satın aldığım şirkete iade etmelerini bildirdim fakat o da kredi kartıma iade olmadı. Mağdur bıraktılar ve ne arayan var ne soran, her gün arayıp peşlerinden koşuyorum ve her defasında talep alıyorlar, geri dönüşleri olmuyor.

 • Ongun S.
  26 Haziran
  15:30

  Hepsiburada.com\'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

 • 24 Haziran
  13:20

  Sayın Ongun S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IKE-739-61993 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri