Hepsiburada.com Ürünü Satıp Sonra İade Alamayız Diyorlar!

Öznur Bahar K. |

01.07.2016 tarihinde firmadan bikini takımı aldım tabi kendi satışları değil aracı firma gönderiyor ürün geldi. Denemeden geldiği gibi geri gönderdim. Çünkü beden olarak gözle görülür şekilde olmayacağı için, bütün iade şartlarını düzgünce izleyip iade ettim birkaç gün sonra ürün bana hiçbir açıklama yapılmadan poşetin üstünde hijyen kurallarına uygun değildir denilerek geri gönderildi.

Bu ibare poşetin üstüne bir kağıtla tutuşturulmuş. Bende teslim almadan geri gönderdim ve müşteri hizmetlerini aradım ürünü aracı firmanın geri gönderdiklerini söylediler. Ürün denenmeden hijyen kurallarına uyup uymadığını nereden biliyorsunuz madem ürünü görmediniz dediğimde klasik kaydınız alındı aranacaksınız denildi. Ardından bir mesaj ürün geri alınamaz ve ürünün sayfasında iade koşullarında böyle bir ibare yok. Tüketici heyetine gidip bu ekran görüntüsü ile dava açacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öznur Bahar K.
  27 Ağustos
  10:20

  Aylar geçti ne ürün geldi ne param iade edildi. Lütfen konuyla ilgilenin ve bilgi verin. Bu apaçık dolandırıcılığa girer. Böyle bir firmaya yakışıyor mu bu tarz işlemler.

 • 22 Temmuz
  18:19

  Sayın Öznur Bahar K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QHS-655-90083 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri