10 Şubat 2014

Hepsiburada.com Ürünü Özenmeden Paketlemişler

07.02.2014 Tarihinde Hepsiburada.com'dan Spin 26 KG Vinyl Dambıl Set aldım. 3 kg ağırlığında 4 tane içi kum dolu, plastik ağırlıkların hepsi patlak çıktı. Kumlar etrafa saçılıyor. Bildiğimiz kartona koyup göndermişler. Hiçbir koruma tedbiri alınmamış. Ürün hakkında yorum yazmama rağmen yorumumu yayınlamadılar. İyi yorumları yayınlayıp kötü yorumları yayınlamıyorlarmış demek ki bu zamana kadar boşuna yorumlarına bakarak ürün almışız.

Bu arada teslimatı annem almasına rağmen 12:00 tarihinde E** tarafından teslim alınmıştır Spin 26 KG Vinyl Dambıl Set diye not düşmüşler. Artık hepsi burada ve internetten alışverişe güvenim kalmadı.

Emre 272 Okunma

Cevaplar

  • Emre 13 Şubat 2014

    hizmet satın alacağım zaman yine Hepsiburada.com firmasını tercih etmem

  • Emre 11 Şubat 2014

    Uğraşamam şimdi 26 kiloluk şeyi tekrar tekrar göndermeye düzgün gönderseydiniz biraz müşteriye saygı lütfen.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Emre K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HBJ-573-52490 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön