Hepsiburada.com Ürünü Kayıp Etti.

Seray Ş. |

1 ay önce telefon satın aldım ve bana ulaştıktan hemen ertesi gün iade için geri yolladım. İade talebim reddedildi. Ben de neden reddedildiğini sordum (çünkü telefonu açmamıştım bile). Net bir cevap gelmedi. Geri kargolanmasını bekledim ama kargolanmadı. Satıcı firmayla iletişime geçtim onlar kargonun hiç onlara ulaşmadığını bildirdiler ama Hepsiburada.com satıcı firmaya ulaştığını söylemişti. 3 kere müşteri hizmetlerini aradım doğru dürüst geri dönüş olmadı. Mesajlarıma cevap gelmiyor, kargo kayıp, nerede olduğu belli değil başka bir adrese teslim edilmiş görünüyor. Hepsiburada'ya soruyorum cevap yok resmen telefonu kayıp ettiler. 1 aydır uğraşıyorum parasını aldılar sadece oyalıyorlar. Bir daha asla Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım, bir sorun olduğunda ortada yoklar. Telefon elime hiç geçmezse ne olacak?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seray Ş.
  11 Ekim
  15:25

  Hala çözüm yok. 2 gün içinde geri döneceğiz dediler 10 gün oldu! ! ! ! 1

 • Seray Ş.
  28 Eylül
  20:38

  Hepsiburada telefonun Yurtiçi Kargo tarafından kayıp edildiğini söylediğinden beri 2 hafta geçti, hala bulamadı telefon. hiçbir işlem yapılmıyor. Para iadesi istiyorum. Hepsiburada artık mağduriyetimi gidersin.

 • 16 Eylül
  11:42

  Sayın Seray Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WFV-996-20700 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri