Hepsiburada.com Ürünü Kargoya Geç Verdi ve Sonrasında İlgilenmedi!

Sami D. |

17.09.2015 tarihinde Hepsiburada'dan derin dondurucuyu aldım aynı gün kargo yazdığı için satın almıştım. Ancak sitesinde belirtildiği gibi aynı gün kargoya verilmedi ve 19.09.2015 tarihinde kargoya verildi. 21.09.2015 tarihinde Horoz Lojistik tarafından ürün Konya'ya ulaştırıldı. Lojistik firmasını aradım ve ürün pazartesi kargosuna yetişmediği için bayramdan sonra teslim edileceğini bildirdi.

Tekrar tekrar Hepsiburada ve Horoz Lojistik'i aramalarımda bir sonuca ulaşamadım ve ürünüm teslim edilmedi. Horoz Lojistik de bayramdan 2 gün önce Konya'ya gelen ürünü 100 km yakındaki Karaman'a teslim etmedi. Hepsiburada büyük ve güvenilir site diye ürünü almıştım hiç öyle değilmiş çok yanılmışım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami D.
  05 Kasım
  10:51

  Paramı hala yatırmadılar. Bu mesajlar firmaya gitmiyor mu. Kesinlikle buradan alışveriş yapmam ve tavsiyede bulunmam. 2 ay oldu hala paramı alamadım. Resmen paramın üzerine yattılar.

 • Sami D.
  16 Ekim
  15:54

  Paramı hala yatırmadılar. Müşteri memnuniyetini düşünmeyen bir firma.

 • Sami D.
  06 Ekim
  09:26

  Aradan uzun zaman geçmesine rağmen hala param iade edilmedi. Ne kadar vurdumduymaz bir firma.

 • Sami D.
  28 Eylül
  13:55

  ayrıca kaç deda sure kısıtlı tel ile arayin dedim fakat bunu da yapmadınız. Hb yüzünden pahali farklı bir urun almak durumunda kaldım

 • Sami D.
  28 Eylül
  13:54

  Defalarca hb ve Horoz Lojistik firmasini aradım ve bir netice alamadım. Ayni gün kargo yazan urun bir sonraki gün kargoya veriliyor. Kargo da bir sonraki gün taşımaya basliyor. Pazartesi günü kargosuna yetişmedi diye daha 2 gün olmasına rağmen teslime çıkmıyor. Ben sürekli hb sitesini takip etmek durumunda miyim. Acikca sitede yazan sureye uymama ve müşteriyi sonrası için dusunmeme var. Urunu siz göndermeyince iptal etmek durumunda kaldım.

 • 28 Eylül
  13:38

  Sayın Sami D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IQG-820-18203 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri