Hepsiburada.com Ürünü İade Kabul Etmiyor...

Mustafa E. |

Hepsiburada.com'dan 16.06.2016 tarihinde saat 14.11 de sipariş ettiğim ıce Peak Wismar 12/220v Oto Buzdolabı 24 Lt. isimli buzdolabı sipariş etmiştim. 18.06.2016 tarihinde sipariş etmiş olduğum buzdolabı elime geçti. Buzdolabını açtım 5 saat fişte bırakmama rağmen buzdolabı soğutma işlemini yapmadı. Pazar günü kargo tatil olduğu için pazartesi günü (20.06.2016) tarihinde buzdolabını kutusuna koyarak eksiksiz ve sağlam bir şekilde kargoya iade olarak teslim ettim.

Ancak bugün yaptığım telefon konuşmasında (21.06.2016) buzdolabının iade olarak alınamayacağını ve ürünün geri gönderileceğini belirttiler. Nedeni olarak buzdolabını açıp deneme yaptığımız için kabul edilemeyeceğini söylediler. Ürünü iade sürem olarak 14 günlük yasal cayma hakkımı kullanarak ve ürünü göndermiş olmama rağmen Hepsiburada.com ürünü iade olarak kabul etmiyor ve ürün paramı geri vermiyor. Üründen memnun kalmadım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  13:44

  Sayın Mustafa E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ITX-900-96253 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri