09 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürünü İade Ettim, 3 Aydır Paramı İade Etmiyorlar!

Hepsiburada. com adlı e-ticaret sitesinden 384, 50 TL karşılığında 5 adet "Rita Çalışma Koltuğu" satın aldım. 2 Mart 2013 tarihinde ürünleri teslim aldık. Daha sonra kutuları açınca ürünlerin bize uygun olmadığını gördük ve hemen iade için başvurumuzu yaptık. Fakat tam 20 gün iade kodunu hepsiburada. com'dan alamadık.

20 günün sonunda bir call center çalışanı size kod gönderilmeyecek çünkü ürünleriniz tedarikçiden gelmiş dedi ve gerekli yönledirmeleri yaptı. 11 Mart 2013 tarihinde ürünleri iade etmek amacıyla ürünleri kargoya verebildik ve 13 Mart 2013 tarihinde üretici firmaya ürünleri ulaştırdık. O tarihten itibaren sayısız başvurumuza rağmen paramızı iade alamadık.

Turgut 24 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Turgut Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön