04 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünü İade Ettiğim Halde Ücreti İade Edilmedi!

Hepsiburada.com 'dan 4 tane ürün aldım. Bu ürünlerden 1 tanesi hariç diğerlerini iade ettim. İade ettiğim ürünlerden biri Hepsiburada.com tarafından diğer ikisi tedarikçi firma tarafından gönderilmişti. Hepsiburada.com tarafından gönderilen ürünün iadesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat tedarikçi firma tarafından gönderilen ürünlerin para iadesi aradan neredeyse 1 ay geçmesine rağmen hala tarafıma yapılmadı.

Çağrı merkezlerini 5 defa arayıp durumu kendilerine bildirdim. Her seferinde para iadesi için muhasebe servisine durumu ilettiklerini söylediler fakat hiç bir şekilde iade yapılmadı. Tedarikçi firmadan ürün almak benim tercihim olmadığı halde neden mağdur ediliyorum.

Selçuk 81 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk'un Teşekkür Mesajı09 Eylül 2013

    hepsiburada.com bana mail göndererek bilgiler ald1 ve iade islemini yapt1. Tesekkürler sikayetvar.com

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Selçuk Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön