Hepsiburada.com Ürünü İade Ettiğim Halde Paramı 4 Aydır Alamıyorum!

Ümit U. |

15.11.2012'de 65537382 sip. no ile yaptığım alışverişte başka şeylerin yanında 2 adet "dreamwood renkli penelope 4'lü zigon sehpa" almıştım.Epey geç elime geçen ürünleri açtığımızda mdf'lerin kaplamalarının attığını ve bozuk olduğunu gördük. Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Onlar da bana ürünü iade edip haber vermemi söylediler.

Aynı hafta içinde ürünü gönderildiği adrese iade ettim ve hepsiburadaya telefon edip durumu bildirdim, bana paramın hemen iade edileceğini söylediler. 2 ocak-28 ocak-19 şubat-3 mart-25 mart tarihlerinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerden ve 25 martta siteye yazdığım şikayet yazısından hiç bir şey elde edemedim. Paramı da hala alamadım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Geç Teslimat Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit U.
  12 Nisan
  23:28

  Aldığım ürünün ödemesini kredi kartı ile 3 taksitte yapmıştım, yani ödemenin tamamını yaklaşık 2 ay önce bitirmişim. Bugün fark ettim ki; ben ödemenin tamamını yapıp bitirdiğim halde bana geri ödemenin üçte birini yapmışlar sadece. Sanırım geri ödemeyi 3 taksitte yapacaklar. Bunu yapmaya hakları var mı gerçekten. Bana pek doğru gelmedi. Bu konuda bana yardımcı olup beni aydınlatırsanız sevinirim. Saygılarımla...

 • 10 Nisan
  16:30

  Sayın Ümit U,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.
  Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Ümit U.
  10 Nisan
  11:37

  Şikayetvar sitesine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Problemlerini çözüme kavuşturamamış vatandaşların başvurabileceği böyle bir sitenin olduğunu bilmek insana güven veriyor. Özveri ile yaptığınız işi gerçekten takdir ediyorum. Hepsiburada'yıda o kadar zaman beni uğraştırıp birşey yapmadıkları ve şikayetvar işin içine girdikten sonra problemi çok kısa bir süre de çözüme ulaştırdıkları, beni bir arayıp özür dilemedikleri, sadece bir mesajla bunu geçiştirdikleri için ayıplıyorum. Vatandaşın böyle bir durum için bu kadar zamanını ve enerjisini çalmamaları gerekiyor. Bu kadar tanınmış ve bilinen kurumsal bir sanal alışveriş sitesinin illa ki araya birilerinin girmesi gerekmeden müşterinin sıkıntısını çözebilmesi lazım bence.
  Saygılar...

 • 08 Nisan
  15:49

  Sayın Ümit U,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx