30 Ocak 2014

Hepsiburada.com Ürünü İade Etmek İstiyorum.

Aldığım telefon tanıtımı yapıldığı gibi dahili hafızası 4 gb değil 1.65 gb olarak geldi bana. Bu telefon yasalara göre 'ayıplı mal' sayılır ve ürünü aldıktan sonra bir ay içerisinde para iadesi isteme hakkım var.

Müşteri hizmetlerini defalardır aramama rağmen bana ürünü aldıktan sonra bir hafta içinde iade etmem gerektiği söylendi. Hepsiburada.com yasalara aykırı kurallar koyarak suç işliyor. Ürünü iade etmek istiyorum ve bunun için bana bir 'iade kodu' gönderilmesini istiyorum, 'onarım kodu' değil ''iade kodu''.

Ayrıca bana Hepsiburada.com çalışanlarından ürün gönderimi yaptınız mı diye mail geliyor ama bu soru mailine cevap yazamıyorum.

Eşref 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Eşref S, Ürünün dahili hafızası 4 GB'dir. Gerekli programlar ve uygulamalar yüklü olmasından dolayı toplam hafıza düşmüştür. Aynı zamanda ürüne ait yasal iade süreci 7 iş günüdür. Bu süreç uzun zaman önce aşılmasından dolayı işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön