Hepsiburada.com Ürünü İade Almıyor..

Özgür N. |

Hepsiburada'dan almış olduğum duş setini iade etmek istiyorum fakat orijinal kutusu olmadığı için iade almıyorlar, sattıkları ürünün yetkili servis numarasını istiyorum vermiyorlar, yazıklar olsun ki verdiğim paranın karşılığı olan bir ürün çıkmadı ve arızalı olduğu için kullanamıyorum.

Hepsiburada firması ürünün arkasında durmuyor çağrı merkezindekiler aynı şeyi tekrar edip duruyor bana yardımcı olacak birini arıyorum çünkü bu firma ilgisiz bir işe yaramaz, Hakem Heyeti ve Tüketici Mahkemesi'ne vereceğim yardımcı olunmadığı takdirde..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür N.
  27 Mayıs
  13:15

  Talep açtık deyip duruyorlar fakat ne arayan var ne soran var rünü iade kodu verdiler gönderdiğim adreste kimse yok ürün teslim alınmıyor sağlık durumnum bozldu raporu aldığım anda dava açıcağım bilginize

 • Özgür N.
  27 Mayıs
  12:59

  HEPSİURADA.com insanların parasını alıp arklasında durmayan bir firmadır. lütfen kimse alışvbveriş yapmasın yoksa aldığınız kalitesiz ürün ve paranızdan olursunuz! !
  heryerde bunları paylaşıcam tüm sosyal medyada reklamını yapacağım kendime ait tüm sayfalarda kötü reklamınızı parasını aldığınız müşterilerinize cevapğ vermeye bile tenezzül etmeyen bir firma olduğunuzu yazacağım
  1 aydır iade almadığınız ürün yüzünden sağlığım bozuldu ve sağlık raporu aldım ayrıca size dava açacağım

 • Özgür N.
  21 Mayıs
  11:15

  Yazıklar olsumn Hepsiburada dalga geçer gibi eksik yanlış gönderi kodu vererek ürünü göndermememi sağlamaya çalışıyor böyle bir firmaya yakışmıyor, ruh sağlığım bozuldu doktor raporu alıyorum bu gün ve tazminat davası için avukatımla görüşeceğim gereğini kendiniz düşünürsünüz

 • 16 Mayıs
  14:12

  Sayın Özgür N.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ORC-347-30928 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri