15 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürünü İade Almıyor!

"Ufo Hava Temizleme Cihazı" adlı ürünü 12. 04. 2013'te elimde olacak şekilde satın aldım (ürün fabrikasından direkt gönderildi). 17. 04'te iade bildiriminde bulundum ve ürünü direkt fabrikaya
göndermem istendi, ancak fabrika ürünü teslim almadı, ürün geri geldi.

HB’ya yoğun mesajlarım sonucu 02. 05'te iade için bir kargo kodu (1200016385) gönderildi ve ürünü aynı gün HB'ya gönderdim. Ancak 07. 05'te kargo firması tarafından arandım ve ürünün kutusu bantlandığı için teslim alınmadığı bildirildi.

Ürün tarafıma orjinal kutusu naylona sarılmış şekilde gönderilmişti ve ben de açtığım yerden Sadece naylonu bantlamıştım. Ürünüm YK Kıraç/Esenyurt şubesinde bekliyor, oradan iade alınmasını istiyorum.

Müfit 55 Okunma

Cevaplar

  • Müfit11 Mayıs 2016

    Ey Hepsiburada, kah kopyala yapıştır alakasız cevaplar vererek, kah hiç cevap vermeyerek ürünü iade almadın. Oysa müşteri olarak memnun kalmadığım ürünü iade etmek benim hakkımdı. Benden kazandığın parayı helal etmiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müfit Can A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön