11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürünü İade Almıyor!

Almış olduğum ürünün bir ay içinde arıza yaptığını 22.03.2013 tarihinde Hepsiburada.com'a bildirdim. Dell Teknik servisinden rapor istediler, defalarca aramama rağmen teknik servis 20 iş gününü iki kat geçtiği halde gelmedi, Hepsiburadaya bildirdim cevap Ürün tarafımıza ulaştığında ürüne ait işlemleriniz tarafımızdan gerçekleştirilecektir saygılarımızla oldu.

Tabi bende ürünü Hepsiburadaya gönderdim. Ürünü ertesi gün yine geri gönderdiler.İlgili ürün tarafınıza geri gönderilmiş olup, Dell yetkili servisi ile görüşerek iade raporu almanız gerekmektedir dendi. Teknik servis gelmiyor ben mi anlatamıyorum, mağdurum ve ürünü artık istemiyorum.

Füsun 62 Okunma

Cevaplar

  • Füsun31 Mayıs 2013

    11.05.2013 tarihinden beri şikayetvar.com da bildirdiğim sorun çözüme kavuşturulmadı, istedikleri servis raporunu temin ettim, rapor ve ürünü hepsiburada.com'a gönderebilmek için iletişime geçtim . Bugün 31.05.2013 ve hala hepsiburada.com dan istediğim kargo gönderme kodunu bana gönderemediler.

  • Füsun13 Mayıs 2013

    İncelemenin sonucunu bekliyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Füsun B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön