Hepsiburada.com Ürünü Göndermiyorlar Siparişi de İptal Etmiyorlar!

Faruk K. |

Bu siteden dört tane ürün aldım. Üç tanesi geldi bir tane 4 litrelik motor yağı 18.8.2016'dan beri gönderilmiyor. Aradığımda ilgilenilecek deniyor. 48 saat içinde halledilecek deniyor. Ne arayan var ne soran şikayet talebi doldurdum. Müşteri gönderi onayı verildi deniyor, yani göndermediğimiz ürünü geri göndermenize izin verdik deniyor. Komedi filmi gibi 25.8.2016'da arıyorum sitede güncelleme var durumunuzu ekrandan göremiyoruz diyorlar. Siparişi iptal de edemiyorum. İlgili sayfada iptal butonu çıkmıyor iptal etmeme de engel oluyorlar. Açıkçası paramı iade edecekler mi 30 gün bekletip bana ürünü öyle mi, gönderecekler onu da bilemiyorum. Sattıkları üründe de süper hızlı yazıyor bir de utanmadan bunu da yazmışlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk K.
  27 Ağustos
  15:25

  Allah belanızı versin ne denir size.

 • Faruk K.
  26 Ağustos
  10:44

  hiçbir gelişme yok insanları aptal yerine koymakta üstünüze yok o üstüne yattığınız 74 lt çocuğunuzdan acil tedavi masrafı olarak çıksın Allah belenızı versin. Hepsiburada.com dolandırıcıları.

 • 25 Ağustos
  15:08

  Sayın Faruk K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WOJ-738-10766 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri