04 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünü Göndermiyor!

24 ağustosta sipariş ettiğim televizyon ünitesini 7 gün içinde kargoya vereceklerini söylemelerine rağmen 11 gün geçti ve hala kargoya verilmedi. Hepsiburada.com Müşteri hizmetlerine durumu mail yoluyla sordum, hiçbir bilgi vermediler. Buraya da kesin o klasik kopyala yapıştır cevaplarını yazacaklar.

Adamlara ulaşmak mümkün değil. Adı sanı duyulmadık sitelerden dahi alışveriş yaptım ama hiç sıkıntı yaşamamıştım. Çok pişman oldum bu siteden dan alışveriş yaptığıma.

Hamza 51 Okunma

Cevaplar

  • Hamza07 Eylül 2013

    ürün 13 gün sonra geldi fakat farklı ürün gönderdiler..25 tl daha ucuz olan modeli..hatta siparişimi bile benden habersiz sistemde değiştirmişler..yani ben sözde 25 tl ucuz olan modeli sipariş etmiş gibi görünüyorum..modelin adını bile değiştirmişler..bir daha asla bu siteden alışveriş yapmayacağım..çevremdeki tüm insanları da bu konuda uyaracağım..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Hamza K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön