Hepsiburada.com Ürünü Göndermiyor!

Mehmet T. |

Derin dondurucu (Liebherr) siparişi verdik lafta kurumsal ve iyi firma olan Hepsiburada.com'a. Siparişi 13.09.2015'de verdik en geç 18.09.2015 kargoya verilir dendi. Malum kurban bayramı için vermiştik. Kapıdan pazarlamacılar gibi müşteri hizmetleri bizi oyalayıp duruyor. Ne zaman verilecek kargoya diyorum, tarih verin diyorum arkadaşlar dönecek size diyorlar ne dönen var ne eden.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  14 Ekim
  11:03

  Hala ürün de yok ilgilenen de yok. Son olarak 12.10.2015 tedarik tarihi dediler ne gelen var ne giden. Arayan soran ilgilenen hak getire zaten...

 • Mehmet T.
  05 Ekim
  15:54

  Bu nedir yahu! Sistem otomatik herkese aynı cevabı yapıştırıyor. İnsan yok mu Hepsiburada.com'da sorunumuzla ilgilenecek! Adeta dolandırıcı internet siteleri gibi davranıyorlar... Oyalama yapıyorlar sadece!

 • 05 Ekim
  15:50

  Sayın Mehmet T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IAE-756-72480 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri