Hepsiburada.com Ürünü Geri Alalı İki Ay Oldu Ama Paramı Ödemedi

Serdar E. |

Eşimin hesabıyla 85993523 Sipariş Numarası ile Oki MC342DNW Faks ve Inca USB 2.0 Printer Kablosu aldım. Yasal vazgeçme hakkımı kullanarak siparişim bana kargo ile ulaşmadan önce, siparişimi iptal ettiğimi müşteri hizmetlerinden aldığım numaralarla Yurtiçi kargoya iade ettim. İki malzemeyi de iade etmeme rağmen, kabloyu iade almışsınız fakat 'nedense' Oki yazıcıyı geri göndermişsiniz.

Biz bu yazıcıyı almayıp tekrar geri göndermemize rağmen aylardır para alıp, para iadesi yapmıyorsunuz. Müş. Hiz. son başvurumda iade faturası kesmem gerektiği yine belirtildi. Bu malzemenin faturasını hiç almadık ve işlemedik. Malın faturası olmadan nasıl iade faturası kesilecek.

Bunu bana açıklayın lütfen!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  09:57

  Sayın Serdar E,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RFT-162-84167 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri