24 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünü Geç Gönderdiği Yetmedi Birde Eksik Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan 30.06.2013 tarihinde almış olduğum General Mobil Discovery cep telefonun temininde yaşanan sıkıntıdan dolayı 06.08.2013 günü ürün elime geçmiştir.

Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmelerde eğer siparişi iptal etmezsem telefonun yanında hediye olarak 8 GB hafıza kartı göndereceklerini yazmışlardı fakat ürün geldiğinde hafıza kartı yoktu.

Müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve mail atmama rağmen herhangi bir olumlu cevap almamış bulunmaktayım. Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum konuşmaya ait görüşmem fotoğraf olarak eklenmiştir.

Ramazan 84 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan04 Ocak 2014

    Tarafıma bu tarihe kadar herhangi bir dönüş olmadı maalesef hepsiburada.com yetkilileri tarafından.

  • Ramazan03 Ekim 2013

    10 gün oldu ne arayan var nede soran...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Ramazan D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön