Hepsiburada.com Ürünü Eksik Yolladılar!

Güney M. |

Hepsiburada.com yine şaşırtmadı beni ve ürünümü bu sefer hem açılmış hem eksik yolladı. Gönderilen ürün Clear Coat For İphone 5.Daha doğrusu gönderilen şey; orijinal paketinin sadece içerisindeki ön arka koruyucu. Araştırmadım ama içeriğinde 2 adet var zannediyorum.

Silgisi ve kolay uygulama için spreyi yok. Yani orijinal paket yok.Neyse ki Hepsiburada.com şaşırtmadı beni. Daha önce de buradan kullanılmış Iphone araç kiti almış ve işlemlerin uzun süreceğini bildiğimden taa Ümraniye'nin en ücra mahallesine kadar yani firmanın merkezine kadar gidip elle değişim yapmıştım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güney M.
  13 Şubat
  07:24

  Şikayetimde belirttiğim durumun 2\'nci tekrarı olmasına karşın sanki ilk kez kusurlu ürün gönderiyormuşcasına bana mail yoluyla döndüler.Bir insan evladı çıkıp da telefon etmedi. Zaten bir kişi önemsiz dediler sanırım.Neyse bir daha bu kurumla bir işlem yapmayı düşünmüyorum .kurumsallık denilen şey kocaman bir firmanın tek bir kişiye bile verdiği değerdir.Bunlar sadece basit bir firma

 • 05 Şubat
  10:26

  Sayın Güney M,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AMT-155-53236 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri