Hepsiburada.com Ürünü Bulamayınca Başka Ürün Gönderdi!

Işıl Eylem B. |

Yıllardır Hepsiburada'dan alışveriş yapıyorum. Firma, esasında güven verici. Ancak 14 Temmuz'da iPhone için bir kılıf sipariş ettim. Daha önceden aynı kılıfın gold olanını da aynı siteden almıştım. O yüzden elime ne gelmesi gerektiğini biliyorum. Önce, ürünün tedarik sürecinde bir sorun yaşandı. Tam bir hafta sonra kargoya verildi fakat ürün bugün elime ulaştı ve baktım ki istediğim ürün değil farklı bir ürün gönderilmiş. Ben soft şeffaf istemiştim bana gelen sert ve buzlu bir kılıf. Belli ki tedarikçi firmada ürün bulunamadı ve başka bir ürün gönderildi. Bu hiç etik bir davranış değil. Etik olarak yapılması gereken "ürünü bulamadık ve paranızı iade ediyoruz" bilgisi vermekti. Bu, tüketicinin güvenini artırırdı. "Esas ürünü bulamadık bunu gönderelim belki ses çıkarmazlar" hiç hoş bir anlayış değil. Umarım firma iadem karşısında gereğini yapar.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  14:09

  Sayın Eylem B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TCC-132-35830 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri