Hepsiburada.com Ürünü 2 Günde Teslim Etti Faturayı 2 Ayda Gönderemedi!!

Özgür Yavuz T. |

11.09.2015 tarihinde verdiğim sipariş 2 gün içinde elime ulaştı ancak, fatura elime ulaşmadı, müşteri hizmetileri ile iletişime geçtiğimde 1 ay içinde elime ulaşacağı bildirildi, 1 ay sonra gelmeyince tekrar aradım gönderildiğini söylediler, bunun üzerine kayıt açtırdım ve ismime aslı gibidir faturasının gönderilmesini talep ettim üzerinden 1 ay geçmesine rağmen 2-3 günde 1 kere e-mail adresime işlemleriniz devam ediyor diye e-mail göndermenin dışında herhangi bir gelişme olmadı. Dün tekrar rica ettim, muhasebe bölümünün 5 dakikasını alacak bir işlem nasıl bu kadar uzun sürüyor anlayamıyorum, Hepsiburada.com'un kurumsallaştığını düşünürken son durum ümitlerimi kırdı.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür Yavuz T.
  23 Kasım
  13:48

  Bilgileri mevcut kaydın içerisine eklemek sorunu çözmedi, çözemez de. Yine eskiden olduğu gibi günlük otomatik mail geliyor ve talebiniz çalışılmaktadır, Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir yazıyor. Sene sonu kapanışı bar ve ben Hepsiburada.com dan halen ümitli değilim. Fatura numarası her şeyi belli çıktı alıp Aslı gibidir kaşesi basıp adıma posta ile gönderme işlemi ne kadar sürebilir? Arşivlerde aranmaktadır diye mail gönderildi. Lütfen müşterinizi aptal yerine koymadan gereğini yapın. Genel müdürlük santrali telefonuna bakan yok. Kapınıza gelip faturamı verin diye yalvarmamız mı gerek? İyi ki böyle bir platform var da bir şekilde birilerine ulaşabiliyoruz. Umarım en kısa zamanda sonuçlanır.

 • 19 Kasım
  10:20

  Sayın Özgür Yavuz T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EJG-547-97127 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri