Hepsiburada.com Ürünü 14 Gün İadeli Olarak Satın Aldım Ürünü Aldım Beğenmedim İçin İade Etmek İstedi

Cüneyt A. |

Lenovo P70 telefon Ürünümü aldım inceledim beğenmedim doğal olarak iade etmek istedim. iade şartlarına uyarak geri iade ettim, fakat ürün ellerine geçmiş incelenmiş iade reddi olunmuş ürün bana geri gönderilmiş. peki bunlardan benim niye hiç haberim yok? Kendi kendine kafalarına göre iş yapıyorlar sonra aradım dedim incelemeye aldılar e ürünü bana bir şey demeden kargo etmiş bulunmakta, zaten bana red ile ilgili hiçbir bildiri gelmedi ve ürün neden iade olmadı diye notta kişiselleştirilmiş yazıyor ve ben fabrika ayarlarına döndürüp te gönderdim Hepsiburada.com şikayetçiyim kolay iade diye bir şey yok .

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  13:56

  Sayın Cüneyt A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde STM-123-25621 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri