Hepsiburada.com Ürünlerin Kargo Problemi ve Teslimi!

Ömer Faruk Y. |

Hepsiburada.com ürünlere 24 saat de kargo yazmasına rağmen kargoyu sürekli geciktirmektedir. Aldığım ürünleri özellikle 24 saat kargo da seçmeme rağmen maalesef Hepsiburada.com'un umursamazlığı nedeniyle teslimat bayram sonuna kalacak.

Üstelik konuştuğum müşteri temsilcisi özür dilemek yerine istersem teslim almama hakkımın olduğunu söyledi. E-ticaret de lider olduğunu iddia eden şirket ile daha önce aynı şekilde teslimat ile ilgili yaşadığım problemlerden dolayı alışveriş yapmayı bırakmıştım. Son durumda hiçbir şey değişmemiş müşteri memnuniyetini hiçbir şekilde önemsemeyen Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  13:42

  Sayın Ömer Faruk Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FXV-643-59852 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri