Hepsiburada.com Ürünlerin Gönderilememesi...

Ülkü B. |

2444**** nolu sipariş numarasıyla Tefal ütü ve Braun marka katı meyve sıkacağı almak için başvurdum 17.09.2016'da ürünlerin üzerinden en geç 19.09.2016'da ürünlerin kargoya verileceğini yazdığı için ürünleri almış bulundum. Tefal ütüm 23.09.2016'da şikayetim üzerine elime ulaştı gibi d_market Gebze'de benim adresim Gebze'de olduğu halde gelen ürünün kutusuda d_market tarafından açılmış geldi. Ayrıca Braun marka katı meyve sıkacağım da gelmedi müşteri memnuniyeti önemsenmiyor.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ülkü B.
  24 Eylül
  15:49

  17 Eylül'de iki ürün aldım. 1haftadır meyve sıkacağı ürünüm kargoya verilmediği gibi hala paketleme aşamasında görünüyor. Rica ediyorum ben bir hata yaptım bu alışveriş sitesinden ürün aldım verilen hediye puanlara kanmayın. Bana yardım edecek bir tek sizsiniz lütfen.

 • 24 Eylül
  11:46

  Sayın Ülkü B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XAF-770-98142 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri