08 Ocak 2014

Hepsiburada.com Ürünlerin Faturasını Vermiyor!

Hepsiburada'dan 51525529 no'lu alışverişi yaptım. İçinden sadece irsaliye çıktı. Fatura yok. Ürün kırık ama cayma hakkımı kullanamıyorum. nede ? fatura yok. tedarikçiden gelecek bizde size yollayacağız dediler iyi dedik. o arada 18436262 sipariş no'lu alışverişimizi yaptık ama oda ne ? yine mi fatura yok ? evet yok. Peki neden?. "e işte kem küm yollayacağız".

Ürün ıslak ve kısmen paslı geliyor. Cayma hakkımı kullanamıyorum neden fatura yok. Hepsiburada ya cayma hakkımızı kullanmayalım diye fatura göndermiyor yada hiç fatura kesmeyip vergi vermiyor. Mesajlara 3-5 gün 1 hafta sonra cevap verip kem küm ediyorlar. 3 soru sorduysanız birine cevap veriyor.

Ben faturamı istiyorum sayın hepsiburada.

Ömer 58 Okunma

Cevaplar

 • Ömer28 Ocak 2014

  Hala ama hala gelen bi fatura yok. düpe düz alay ediyorlar.

 • Ömer17 Ocak 2014

  Hala gelen bir fatura yok !

 • Ömer15 Ocak 2014

  Hala gelen giden yok. boş vaatler kırık ürünler.

 • Ömer13 Ocak 2014

  başlattığınız takibe ve gösterdiğiniz çabaya hayran kaldım. Evime o kadar çok fatura gönderdiniz ki. lütfen artık bana fatura göndermeyin. almadığım ürünlerin bile faturaları geliyor. inanamıyorum bu hizmetin mükemmelliğine. Artık herşeyimi hepsiburada.com dan alacağım sanırım. süper bişi bu. evet.

 • Ömer13 Ocak 2014

  Çözüm filan üretilmedi. fatura göndericez dendi ama bana mail dışında bişi gelmedi. gelen maildede fatura örneği var üstünde resmi belge yerine geçmez yazıyo. ne anladım ? böyle bi satış yok. ben burda ihbar ediyorum Hepsiburada.com faturasız satış yapıyor resmen.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Ocak 2014

  Sayın Ömer P, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır.İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön