Hepsiburada.com Ürünlerimi Teslim Etmedi.

Taner U. |

Hepsiburada adlı firmadan 22 Haziran 2015 günü vermiş olduğum siparişle Asus marka n17u modem ve fs Akım koruma prizi aldım kredi kartından ödemeyi alan firma ürünü aynı gün kargoya verdi. 24.06.2015'te Yurtiçi Kargo Giresun Merkez şubesine gelen ürünleri teslim almak için gittiğimde kargo yetkilileri ürünleri teslim alamayacağımı Hepsiburada.com'dan mail geldiğini ve ürünleri teslim edemeyeceklerini söylediler. Parasını ödediğim ve iade talep etmediğim bir ürünler tarafıma nasıl teslim edilmiyor müşteri temsilciliği bizde böyle bilimi yok teknik ekipteki arkadaşlara ileteceğiz diyorlar bu nasıl bir firma bu gücü nereden buluyor? Yasal Hakkımı sonuna kadar kullanıp şikayetçi olacağım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner U.
  25 Haziran
  15:07

  Attığım mesajlar ve defalarca telefon görüşmelerine rağmen sorunum çözülmemiştir. Firma kredi kartından ödemeyi almış ürün sevkini gerçekleştirip şubeye kadar ulaştırdıktan sonra finans departmanı alışverişi riskli bulduğunu söyleyip ürünleri teslim etmemiştir. Ayrıca bankayla yaptığımız görüşmede Hepsiburada Tarafından herhangi bir güvenlik protokolü yapılmamıştır. Hepsiburada kendi kafasına hareket etmektedir ürünleri teslim etmediği gibi Ücret iade işlemini başlatan herhangi bir bilgide verilmemiştir bir firma kendini nasıl olur da ülkenin bir kolluk birimi gibi görüp insanları böyle zan Altın\'da bırakabilir. Benim tek tavsiyem paranızla rezil olmayın.

 • 25 Haziran
  14:30

  Sayın Taner U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XGI-871-82637 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri