24 Temmuz 2014

Hepsiburada.com Ürünlerimi Kaybetti.

16.07.2014 tarihinde siparişi verdiğim ürünler kargoya teslim edildi maili gelmesine rağmen 24.07.2014 tarihi olduğu halde kargo firması tarafından kayıt altına alınmadı görünmekte. Bu konu ile ilgili kargo firması ile yaptığım görüşmelerde Hepsiburada.com firması tarafından ürünlerimin onlara teslim edilmedi bilgisi aldım. Her iki firma ile yaptığım görüşmelerde bana net bir bilgi verilemiyor.

Benim burada ki muhatabım Hepsiburada'dır. Hepsiburada ile yaptığım her görüşmede bana konu ile bilgi dönüşü yapılacağı söylenmesine rağmen kimse dönüş yapmıyor. Ürünlerim kaybolduğunu düşünmeye başlıyorum ve paramın iadesini istiyorum. Hepsiburarda firması müşteri memnuniyetini hiç görmedim.

Burak 1.515 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Sayın Burak O, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKW-541-87080 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön