Hepsiburada.com Ürünlerimi Farklı Gönderdiler.

Yunus Emre B. |

Yukarıda belirtmiş olduğum sipariş numaralı ürünleri sipariş verdim 04.11.2015 tarihinde Kaynarca Aras Kargo şubesinden teslim aldım. Kutularda herhangi bir problem yoktu araba bindim ve eve giderken ürünü açtım içerisinden Pos makinesi ruloları cıktı şubeyi hemen aradım sorunu belirttim ve hemen şubeye gidip tutanak tutturdum. Hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım site üzerinden kolay iade seçeneklerinden yurt içi ile göndermem gerektiği bilgisini verdiler. Yurtiçi Kargo kodu ile ürünü gönderdim fakat ürünü geri gönderdiler aras ile göndermem gerektiğini söylediler aras ile gönderdim tekrardan geri gönderdiler ürünlerimi çaldılar hala sonuç yok mahkemeye vereceğim kendilerini.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre B.
  06 Ocak
  02:54

  Ürünlerimi çaldılar aradan 2 ay geçti hala sonuç yok maalesef. Tüketici mahkemesine ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım

 • Yunus Emre B.
  21 Kasım
  04:24

  Firma ile iletişime geçtim gün içinde ariycaz dediler yine yalan dolan hikâyeden kayıt açtık vs. Kimse inanmasın bu firmaya

 • 20 Kasım
  14:35

  Sayın Yunus Emre B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XCC-777-39243 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Yunus Emre B.
  20 Kasım
  13:26

  Hepsiburada.com dan sipariş verirken 10 kere düşünün derim reklam vs. Verdiğine bakmayın hiç güvenilir firma değil kendileri. Bundan sonrada Hepsiburada dan sipariş falan vermem.