14 Temmuz 2016

Hepsiburada.com Ürünlerim Yanlış Adrese Gönderildi...

28.06.16 tarihinde verdiğim sipariş 29.06.16 tarihinde Anadolu yakasında belirttiğim adresime değil Avrupa yakasında F*** Y*** diye birine teslim edildi. Sürekli olarak firmayla iletişime geçmeme rağmen somut hiçbir adım atılmadı.

Belirttiğim taleplere sürekli olarak aynı maillerle cevap verilip mağduriyetim bir türlü giderilmemiştir. Mağduriyetim giderilmediği gibi devamlı olarak zamanımdan çalınmıştır. Sizden beklentim bana karşı yapılan bu yanlışlık bir an önce giderilmesi için yardımcı olunması ve gerekli adımların atılmasıdır.

Furkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın Furkan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EHU-117-20349 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön