06 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünlerim Koliden Çıkmadı!

14.08.2013 tarihinde Hepsiburada sitesinden verdiğim siparişlerim 22.08.2013 tarihinde teslim edildi. Fakat faturada yazılı olmasına rağmen gönderi içinden 2 adet Fair Platınium 70 lik bulaşık deterjanı çıkmadı. Değeri 60 tl. Evde misafirlerim olduğu için kargo geldiği zaman ürünleri kontrol etme şansım olmadı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım, devamlı mesajlar yazdım, istenildiği gibi eksik ürün talep formunu doldurdum.

Fakat 15 gün oldu bir sonuç alamadım. Eksik ürünlerimi göndermediler. Eksik ürün talep formumu incelemişler uygun bulmamışlar. Yıllardır hepsi burada sitesinden alışveriş yaparım. Akrabalarıma, arkadaşlarıma hep siteyi tavsiye ettim, ama benim güvenimi çok sarstılar.

Erdal 40 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 20 Eylül 2013

    EKSİK ULAŞAN ÜRÜNLERİM İLE İLGİLİ SORUNUM İÇİN FİRMA TAKİP BAŞLATTIĞINI,İŞLEM DETAYLARINI İNCELEYİP VE KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE SORUNUMU ÇÖZECEKLERİNİ SÖYLEMELERİNE RAĞMEN 06.09.2013 TARİHİNDEN BERİ HERHANGİ BİR OLUMLU GELİŞME HENÜZ OLMADI.BİLGİLENDİRME DE YAPILMIYOR.BİZ NE ZORLUKLARLA PARA KAZANIYORUZ.HEPSİ BURADA SİTESİ BENİM SORUNUMU ÇOKTAN ÇÖZMESİ GEREKİYORDU.ALTI ÜSTÜ 2 ADET 70 LİK FAİRY PLATİNUM GELMEYEN ÜRÜNÜM.TOPLAM DEĞERİ 60 TL.1 AYDIR UĞRAŞIYORUM SORUNUMUN ÇÖZÜLMESİNİ.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Erdal S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön