Hepsiburada.com Ürünleri Teslim Etmedi.

Gökhan B. |

10 Ağustos 2015 tarihinde almış olduğum Canon Selphy cp 910 dijital fotoğraf yazıcısı bugün yani 24 Ağustos 2015 olmasına rağmen teslim edilmemiştir. Defalarca Hepsiburada çağrı merkezini arayıp sorun bildirmeme rağmen kargo tarafıma ulaşmamıştır. Sorun kargo adrese teslim değil benim şubeden alacağım şekilde gönderilmiştir.

Aslında sorunun kaynağı Hepsi burada nın yeni uygulamaya bağladığı tedarikçilerden ürün teslimi yapmaya başlamasıyla alakalıdır. Tedarikçi dükkan formatlı yerler olup kurumsallıktan uzakta yerlerdir. Hepsiburada.com bizleri bu tür yerlerle muhatap kılıp kalitesini ayaklar altına almıştır. Ekte kargomun hareketlerini paylaşıyorum ürün şubeye gelmiş fakat geri gönderilmiştir.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  15:18

  Sayın Gökhan B.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan AAC-355-10168 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan B.
  24 Ağustos
  19:17

  Cevap: Değerli Müşterimiz,

  yaşanan sorun nedeniyle siz değerli müşterimizden kargo firması adına özür dileriz.

  Siparişinizde belirttiğiniz ürün satıcı firmaya iade olarak ulaştığı görünmektedir.

  İade için onay istenmiş olup geri ödemeniz yapıldığı anda tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  24.08.2015 17:25:57 Soru: ben sizden hiçbir zaman ne ürün ne de para iadesi istedim. Ben sizden sadece ürünü bana adrese teslim etmenizi istedim. Yapacağınız teke şey bu iken siz hala iade işlemlerinden bahsediyorsunuz ben hangi aşamada iade talebinde bulundum sizden.

  Tek istediğim ürünün bana adresime teslim edilmesi... 24.08.2015 19:16:09

 • Gökhan B.
  24 Ağustos
  17:07

  Şikayetimle ilgili olarak 17 Ağustos'ta kayıt açılmıştır. Yukarıdaki linkteki kayıtta Hepsiburada tarafından hiç bir işlem yapılmadığı kargoda bekleyen ve tarafıma teslim edilmeyen ürün geri gönderilmiştir. Çözüm sunulacağı yerde ürün geri gönderilerek daha da çözümsüzlüğe itilmiştir. Hepsiburada ise geçen 7 günden hala bana bana ürünü ulaştıracağını söylüyor. Somut hiçbir çözüm ve öneri yapılmadı.

 • 24 Ağustos
  16:59

  Sayın Gökhan B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AAC-355-10168 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri