Hepsiburada.com Ürünleri Kafasına Göre İptal Ediyor!

Onur İlker G. |

Hepsiburada.com haber vermeden kafasına göre aldığım ürünü iptal edip parayı geri yatırmış. Adamlar kanun falan dinlemiyor kesinlikle önermiyorum bu siteyi. Diğer ürünleri de yollamaları 3 hafta sürdü zaten. Adamlara şikayet dilekçesi yolluyorum otomatik mail yolluyorlar sadece.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur İlker G.
  02 Aralık
  19:49

  Yolladiklari mailde bu yaziyor ;
  Şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız.

  Siparişinizde yer alan ürünleriniz tedarik edilemediği için ve sizi daha fazla bekletmemek adına mağazacımız tarafından iptal edilmiştir.

  Bu konu sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada.com
  Müşteri Hizmetleri

 • Onur İlker G.
  02 Aralık
  19:48

  Düzgün bir firma olsaniz 3-4 daha pahali olan sitenizde bulunan ayni urunun farkli yayinevini yollarsiniz zaten Musteri memnuniyeti Adina.KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM BU SITEYI

 • 02 Aralık
  16:18

  Sayın Onur İlker G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HWS-365-73133 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri