10 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Ürünler Teker Teker Arızalandı.

Hepsiburada.com dan 7 adet orijinal PS3 Oyun Kolu aldık. Ve bunlar teker teker arızalanmaya başladı.Sony Servisine gidip kolları gösterdiğimizde bu kolların orjinal olmadığını ver bunlara yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler.
Hepsiburada müşteri hizmetlerine durumu ilettik. Sony yetkili servisi tarafından rapor tutturmamız gerektiği söylendi.
Fakat Sony Servisi kollar orijinal olmadığı için rapor tutamayacağını söylüyor. Hepsiburada.com ise raporsuz işlem yapamayacaklarını Söylüyor.( Bu arada Hepsiburada.com tarafından gönderilen tüm kolların seri No ları birbiriyle aynı)
Şu an belirsizlik hala sürüyor. Sanayi Bakanlığına şikayet etmemi mi yoksa başka bir yol aramamı önerirsiniz.

Celal 309 Okunma

Cevaplar

  • Celal 12 Mayıs 2014

    Henüz Çözümlenen herhangi birşey yok

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Sayın Celal E, Sitemiz üzerinden satılan ürünler orijinal ve faturalıdır. Sahte içerikli ürünlerin fatura ile satışı yapılamamaktadır. Ürünler Sony Servisi tarafından onarımının yapılmama sebebi ürünleri paralel ithalat yolu ile farklı firma tarafından temin edilmesidir. Sitemiz üzerinden Arıza formu doldurarak arızalan ürünleri tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön