19 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Ürünler Kir Pas İçinde Ve Özensiz Paketleniyor!

Bakınız Hepsiburada.com'dan iki ay içerisinde alışveriş yaptım baya bir. Sayfamdan bakabilirsiniz. Kargolar hep dağınık poşetlerinden çıkık geldi sesimi çıkarmadım. Saatim bozuk ve onu bugün belirttim, jant temizleyici spreyler akmış hep yazdım cevap vermediniz, autokit oto bakım slikonları geldi hepsi paketinden çıkık dağınık ne nerede belli değil.

İki saat yerli yerine koymaya çalıştım, joker tropikal kokusu aldım kargo geldi çok kötü, akmış hep ıslanmış her yer, ya arkadaş sizin paketçiniz kim ne biçim iş yapıyorsunuz? Hele bazı mallarınız hep eski paslı. Joker klima temizleyici aldım her yeri paslı. Çözün şu işleri arkadaş.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Kasım 2013

    valla ne geri dönen oldu ne bişey ?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sayın Ahmet A. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön