02 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürünler Kargoya Verilmedi!

Hepsiburada.com sitesinden 28.03.2013 tarihinde 4 adet continental lastik aldım. Sipariş durumuna baktığımda aynen şu yazıyordu: "siparişiniz 29.03.2013 tarihinde Ceva kargo firması aracılığıyla ve 4 takip numarası ile gönderilmiştir." Ceva müşteri hizmetleri ile görüştüm ve beni üretici firma (continental) ile görüştürdüler ve firma yetkilileri continental deposundan 28.03 - 02.04 tarihleri arasında benim adıma herhangi bir çıkış yapılmadığını ve hepsiburada.com dan bu yönde bir sipariş gelmediğini belirttiler.

Konuyu hepsiburada.com'a 2 defa mail ve 2 defa da telefon ile belirtmeme rağmen bir sonuç alamadım. hepsiburada.com'a buradan sesleniyorum. Parasını ödediğim ürünler nerede?

Ömer 56 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 04 Nisan 2013

    Kendi gayretlerim sonucu tedarikçi firmaya ulaşabildim. Bana ürünlerin ne durumda olduğunu ve ne zaman göndereceklerini bildirdiler. Gayet ilgiliydiler ve yardımcı olmaya çalıştılar. Kendilerine teşekkür ediyorum Gelelim Hepsiburada.com'a. Hepsiburada.com müşteri hizmetleri anlamında tamamen yetersiz. Hepsiburada.com müşteri hizmetlerinden almam gereken bilgileri kendi çabalarımla tedarikçi firmaya ulaşıp onlardan almam çok yazık. Hepsiburada.com'un müşteri hizmetleri=otomatik cevaplar ile müşterileri oyalamak...

  • Ömer 03 Nisan 2013

    Sorunum hala çözülemedi. Aslında çok basit değil mi? Tedarikçi firma ile görüşüp ürünlerimin nedere olduğunu veya problem varsa ne olduğunu öğrenip bana bildirmek. Hepsiburada.com'un otomatik cevap vermekten ziyade sorunlara ciddi yaklaşıp beni bilgilendirmesini beklerdim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Ömer E, Siparişinizin teslim sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede size teslim edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve gönderim bilgileri ile ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön