25 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürünler İptal Ediliyor Veya Çok Geçiyor.

Yaklaşık 10 yıldır Hepsiburada.com'dan çeşitli ürünler aldım genel olarak hizmetlerinden memnunum. Müşteri hizmetleri, satış sonrası hizmetleri kaliteli olduğunu kanıtlamış bir kurum. Fakat 2016 yılı Eylül - Ekim aylarında yaptığım alışlarda sorunlar oldu ve bu iki ayda tekrar eder hale geldi. Sorunlarımı ilgili alanlarda soru formlarını doldurarak ilettim. Cevap veriyorlar ürünün fiyatına göre %10 hediye çeki veriyorlar fakat bir sonraki ürün alışımda yine sorunlar oluyor. Son iki ayda böyle devam ede geldi.

Farklı e-ticaret platformlarında daha uygun fiyata bulduğum halde güven verdiği için buradan alıyorum bekliyorum, ürün iptal ediliyor. Moral bozulması, stres, yaptığım planın zamanında olmaması özür ile ya da hediye çeki ile geçmiyor. İptal edilen ürün, geciken ve hala beklediğim ürünler ev dekorasyon, hırdavat, kırtasiye ve kitap kategorilerinden oldu.

Ahmet 114 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 03 Kasım 2016

    Eylül ve Ekim aylarında farklı tarihlerde ve farklı özelliklerde aldığım 2 adet kitap iptal edildi. Kitaplat tedarik edilemediği için iptal edildi. Fakat 4 gün önce iptal edilen kitap bugün hala satışta? 2 Adet dc-fix folyo iptal edildi. Dün siparişini verdiğim dolap kapağı kulpları iptal edildiği mailini aldım. Mutfak dolapları için 16 adet sipariş verdim iki adedini gönderdiler 14 adedi iptal edildi. Gönderilen iki adet elimde kaldı. Haberiniz olmadan iptal ediliyor açıklama yok. Tabii ki yaptığınız planlar suya düşüyor ve sinir oluyorsunuz. Satışa sunulan ürünler neden aynı anda stoğu kontrol edilmiyor. Baştan haberimiz olsa ona göre çare düşünürüz. Müşteriye insan yerine konulmuyor. Yaklaşık 7 yıldır alış yapıyorum son iki aydır sorunlar yaşadım. Bu yapılanlar insan yerine konulmama gibi geliyor. Şimdi standart kalıp cevap alacağım kesin.

  • Ahmet 25 Ekim 2016

    Dolap kapakları için 16 adet kulp siparişi verdim. Bugün kontrol ettiğimde bir adet gönderilmiş. Şaka mı? Bu nedir? Bir dolabın kapağının kulbunu değiştirdiğimde diğer 15 i farklı mı? Olacak 16 adedi her gün bir adet mi? Gönderilecek. Çin işkesi mi? Bu nedir?. Nasıl bir mantık yürütülüyor anlamadım. Ayrıca bilgi talep ettiğimde standart kalıp cevaplar veriliyor. Sıkıldım. Lütfen bilgilendirici ve konuya özel ya da ürüne özel cevap verin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Ahmet Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XJT-604-66323 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön