31 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Ürünler Eksik Teslim Edildi.

22.08.2016 tarihinde verdiğim 8 bilgisayar parçasından 3'ü teslim edildi. Bu ürünlerin 1 tanesi farklı bir firma tarafından gönderildi.Hepsiburada tarafından gönderilen 7 ürünün 2'sı dışındakiler teslim edilmediği halde Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmiş gibi gösteriliyor. 6 parça aynı kargo numarasına (906******) ait ürünlerden yalnızca 1 tanesi teslim edildiği halde tümü teslim edilmiş gibi hareket ediliyor.
1. ürünler alıcıya yani bana teslim edilmedi. Yurtiçi Kargo ürünleri komşular dahil kimi bulursa ona teslim ediyor.
2. Hepsiburada müşteri hizmetleri 1 haftadır sistem güncellemesi yapıyor. Ödeme sistemleri çok daha önemli neden ödeme alırken hiç aksaklık yaşanmıyor? Buralara güncelleme yapılmıyor mu?
3. tüm sosyal ortamlarda belirtilmesine rağmen halen Yurtiçi Kargo ile çalışılıyor. Yurtiçi Kargo Adapazarı çark şubesine gittiğimde yardımcı olunmuyor.

İsmail 37 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Sayın İsmail Hakkı Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VSF-505-92046 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön