Hepsiburada.com Ürünler Eksik Teslim Edildi.

İsmail Hakkı Ş. |

22.08.2016 tarihinde verdiğim 8 bilgisayar parçasından 3'ü teslim edildi. Bu ürünlerin 1 tanesi farklı bir firma tarafından gönderildi.Hepsiburada tarafından gönderilen 7 ürünün 2'sı dışındakiler teslim edilmediği halde Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmiş gibi gösteriliyor. 6 parça aynı kargo numarasına (906******) ait ürünlerden yalnızca 1 tanesi teslim edildiği halde tümü teslim edilmiş gibi hareket ediliyor.
1. ürünler alıcıya yani bana teslim edilmedi. Yurtiçi Kargo ürünleri komşular dahil kimi bulursa ona teslim ediyor.
2. Hepsiburada müşteri hizmetleri 1 haftadır sistem güncellemesi yapıyor. Ödeme sistemleri çok daha önemli neden ödeme alırken hiç aksaklık yaşanmıyor? Buralara güncelleme yapılmıyor mu?
3. tüm sosyal ortamlarda belirtilmesine rağmen halen Yurtiçi Kargo ile çalışılıyor. Yurtiçi Kargo Adapazarı çark şubesine gittiğimde yardımcı olunmuyor.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  10:34

  Sayın İsmail Hakkı Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VSF-505-92046 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri