09 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürüne Yapılan Olumsuz Yorumu Yayınlamıyor!

Hepsiburada. com'dan Huawei U8850 Vision telefonuma ekran koruyucu almıştım. Ürün başlığına da parantez içinde parmak izi bırakmaz yazmışlar ancak sattıkları ürün çok kalitesiz. Dünyanın en kötü, en çok parmak izi bırakan ekran koruyucusudur muhtemelen. Diğer ekran koruyucular da parmak rahatça hareket ederken bunda parmak yapışıyor resmen, rahat kullanılamıyor.

Yorum kısmına görüşlerimi yazdım. Ancak şaşırmayacağınız üzere yorumum yayınlanmadı. Büyük ihtimalle satışlarını düşürmemek için, ürün ellerinde kalmasın diye yayınlamadılar. Başka bir ürüne deneme amaçlı iyi yorum yaptım yayınlandı!

Renas 62 Okunma

Cevaplar

  • Renas 27 Eylül 2013

    Kopyala-yapıştır cevaplar değil icraate davet ediyorum sizi sayın yetkili. Az önce kontrol ettim ancak hala yorumum ürün altında gözükmüyor!.. Satış yapacağız diye manipülasyon yapmanız hoş değil!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Renas K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön