Recep Ö. Teşekkür Mesajı

Sizin aracılığınızla kısa sürede çözülemeyen sorunlarım hemen çözümlendi. Teşekkürler.

Hepsiburada.com Ürün ve Ödeme İade!

Recep Ö. |

28.04.2016 18:15:56 değerli müşterimiz çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir. Ürünler tedarikçi firmamıza ulaştıktan sonra kontrolü sağlanıp iade işlemleri başlatılacaktır. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Gönderi detayları gönderi tarihi ve saati 11.05.2016 14:35 teslim durumu teslim edildi, teslim tipi:Adrese gönderi kodu;6076759****60 teslim tarihi13.05.2016 10:00 teslim alan:A*** Ö*** Hepsiburada'dan aldığım ürünler kalitesiz çıktığından iadesini istedim.

İade için Yurtiçi Kargo firmasını evimden ürünleri alması için adresime gönderemediler. Bende Yurtiçi Kargo şubesi müdürüyle ortaklaşa taşıma yoluyla ürünleri kargoladım. Hala para iade işlemi yapılmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Ö.
  21 Mayıs
  12:39

  Sizin aracılığınızla kısa sürede çözülemeyen sorunlarım hemen çözümlendi. Teşekkürler.

 • 18 Mayıs
  11:24

  Sayın Recep Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LLN-222-61113 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri