Hepsiburada.com Ürün Teslimindeki Gecikme Sorunun Çözülememesi...

Sercan A. |

Hepsiburada.com'dan ürün sipariş ettim. Yaklaşık iki aydır ürün elime ulaşmadı ayrıca müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Başka sosyal platform alışveriş sitelerini kullanmanızı tavsiye ederim. Maalesef ben çok pişman oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan A.
  17 Eylül
  03:18

  Goruyorum ki sitede çok ciddi başka sikayetlerde var. En iyi yargi yoluna basvurmak ve diğer sosyal mecralarda bu siteyle alakalı tuketicileri bilgilendirmek getekecek. saygılarımla

 • Sercan A.
  17 Eylül
  03:15

  Bu cevabi maalesef kabul etmiyorum. Çünkü hiçbir olumlu mesaj yok.ben zaten oncelikle yukarida yazilan yolla şikayetimi bildirdim fakat 2 aydır konu inceleniyor. Dalga geçer gibi daha hızlı olması için demisler demek ki söyledikleri yoldan degilde başka hangi yol var ise oradan yapsam 2 ay degilde 2 sene surecek. Bu arada sürekli mesaj geliyor "konu inceleniyor" diye. çok merak ediyorum incelemeleri ne zaman sonuclanacak.

 • 16 Eylül
  11:47

  Sayın Sercan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LIO-537-86444 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri